גלוטמין Platinum

CJR8983J1E
 • 169.00
  190.00
 • אפשרויות:
  בחירת הטבות
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה עד 5 ימי אספקה* במשלוח רגיל ועד 3 ימי אספקה* במשלוח מהיר, בהתאם למדיניות המשלוח לבית הלקוח ו/או לנקודת איסוף.
  ליישובים מרוחקים ו/או יישובים מעבר לקו הירוק יתכנו עיכובים וזמן מסירה של עד 7 ימי עסקים.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה ניתן לבטל עסקה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מבניהם. החזרת המוצר תעשה בתנאי החוק להגנת הצרכן, המפורט בסע' 4.3 4.1 הגולש/ת יכולים לבצע ביטול עסקה בהתאם ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). 4.2 לא ניתן להחזיר מוצר אשר נפתח ו/או בוצעו בו התאמה אישית ללקוח. 4.3 ביטול עסקה יעשה באמצעות פנייה אלינו בכתב באימייל המפורסם באתר. בהתאם לחוק במקרה של ביטול עסקה, כספו של הצרכן/נית יושב לו/ה תוך 14 יום מקבלת הודעת הביטול והחזרת המוצר למשרדי החברה, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם ובקיזוז עלות המשלוח ללקוח/ה. המוצר יוחזר אלינו ע"ח הצרכן. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן/ית בשל ירידה בערך המוצר/המארז. 4.4 לאחר קבלת הודעה בדבר ביטול עסקה כאמור לעיל, אנו נחזיר ללקוח/ה את החלק ממחיר העסקה אשר שולמה באתר www.barilee.co.il. בהתאם למקובל באמצעות אמצעי התשלום אשר דרכו בוצעה הרכישה באתר, אם תבחרו דרך אחרת להחזרת תשלום זה היא תהא ע"פ החלטתנו הבלעדית. 5 . ביטול עסקה מצד בריא-לי. 5.1 במידה ונפלה טעות קולמוס חריגה וגלויה על פניה, בין אם במחיר ו/או בין אם בתיאור המוצר. 5.2 במקרה של תקלת תקשורת או בכל תקלה אחרת אשר גרמה לאי ביצוע הזמנה באופן תקין גם אם על פניו נראה לגולש/ת כי אכן בוצע עסקה. 5.3 במקרה של כוח עליון, מלחמה, פעולת טרור או איבה המונעים אי אספקת המוצר . 5.4 במקרה שהתגלה כי הלקוח/ה ביצעו פעולה שלא בתמים או שכן בתמים ואינה נחשבת לפעולה חוקית של הלקוח/ה או נציג/ה מטעמו/ה.

ל-גלוטמין (L-Glutamine) הינה חומצת אמינו הנחוצה לקיומם התקין של תהליכים פיזיולוגיים רבים המתרחשים בגופנו ולייצור אנרגיה. מדובר בחומצת אמינו חצי-חיונית, כלומר הגוף מסוגל לייצרה בעצמו, אך במצבים בהם דרישת הגוף לגלוטמין עולה, כמו למשל בפעילות גופנית אינטנסיבית, במצבי טראומה (לאחר ניתוחים למשל) או כשיש פגיעה מתמשכת ברקמות ריריות בגוף – קצב הניצול שלה עלול להיות גבוה מקצב ייצורה ויהיה צורך לצרוך אותה באופן מוגבר. עוד עולה ממחקרים כי מצבים הגורמים לשחיקת רמות הגלוטמין הם גיל מבוגר (65 ומעלה) וכן מצבי מתח פיזיים ונפשיים.

גלוטמין היא חומצת האמינו הכי נפוצה ברקמות השריר. היא מהווה כ-60% מכלל החלבון שבשרירים ומשמשת כחומר בסיס לייצור חלבונים בשרירים ובגוף וכן בחומצות הגרעין שמרכיבות את ה- DNA. היא גם מהווה מרכיב חשוב ברקמות הריריות (כמו למשל רירית מערכת העיכול). הגלוטמין שומרת על השרירים מפני תהליכי פירוק מוגברים ומסייעת להתאושש מאימונים בעצימות גבוהה. מסיבה זו רבים מהעוסקים בספורט צורכים גלוטמין דרך קבע כתוסף.

x

#{title}

#{text}

#{price}