אודותינו

ובנימה קצת אישית...

Once Upon a Time...


נולדנו פשוט עם אהבה אין-סופית לספורט ולאימונים פונקצוינאליים ( קרוספיט) בפרט. מגיל צעיר זה בער בתוכינו, בנבכי עצמותינו, מעין תשוקה בלתי מרוסנת - זר לא יבין זאת. 

שנים שסובבנו סביב אימונים ומוצרי בריאות כאלה ואחרים עד שיום בהיר אחד זה הבשיל בתוכינו, או יותר נכון רתח מתוכינו והבנו שאם זה לנו מצליח ועושה טוב כנראה יש פה משהו מעבר וחייבים לשתף את סוד ההצלחה עם הקהילה.

במהלך השנים התאמנו ואימנו בכל סוגי הפעילויות הגופניות ובקרוספיט בפרט, עד שהוחלט להגשים את החלום והקמנו סטודיו לאימונים. 

כספורטאים תחרותיים בענף ספורט אולימפי, נתקלנו לא אחת בבעיית נגישות של מוצרים ושירותים בתחום הבריאות והספורט והדבר בא לידיי ביטויי לכשרצינו לרכוש ציוד שיהיה ברמה הכי גבוהה שיש וללא שום פשרות.

ישנם המון גורמים וחברות המספקות שירותים כאלו ואחרים בתחום הבריאות וציוד הכושר אך לא מצאנו משהו שיספק את המצוינות ואת המקצועיות שדרשנו וכך הגענו לכלל הבנה שאם רוצים שזה יקרה, חייבים לפעול לבדינו על מנת להגיע לסטנדרטים הכי גבוהים שאפשר - If you can deam it, you can do it ("Walt Disney")

הציוד ומוצרי הבריאות שלנו כיום משמשים את המתאמנים שלנו על בסיס יום-יומי ומתוך כך התקדמנו והתחלנו לייצר את המותג שלנו "The Beast" .

הקמנו את החברה בשאיפה לתת מענה מקצועי, מדוייק וענייני לכל צורך שיעלה לכם.


אנו כחברה עושים את מירב המאמצים על מנת ליצור מעטפת בכל מה שקשור לאימונים, תזונה, תוספים וציוד ספורט.

במסגרת פעילותנו אנו משלבים עבודה מול גורמים כמו מאמנים, תזונאים, יועצים ומאמני כושר, בראש סדר העדיפויות שלנו נמצאים אתם, הלקוחות, ואנו מלווים אתכם החל מהייעוץ הראשוני, דרך רכישת התוספים והציוד הדרוש.

המוצרים שלנו

תוספי התזונה וציוד הכושר נבחרים על ידנו בקפידה, כדי שנוכל לספק לכם את המוצר האיכותי ביותר והכי חשוב הבריא-לי ביותר, ללא תלות בגיל, מין ומטרה.

ולבסוף עם יד על הלב אנחנו פה כי חשובה לנו הבריאות של כולנו

נשמח לשמוע מכם ואתם תמיד מוזמנים לקפוץ לאיזה Drop בסטודיו לאימון באווירה משפחתית בכתובתינו זרחין 3 רעננה, מחכים לכם....

x

#{title}

#{text}

#{price}