בטא אלנין | BioTechUSA

RMW25RFQ0Q
 • 150.00
  170.00
 • אפשרויות:
  בחירת הטבות
אזל המלאי
בטא אלנין של חברת ביוטק נחשב לבטא אלנין טהור ביותר ומוכח מחקרית לשיפור ביצועים ספורטיביים 
המוצר מכיל כ 75 מנות הגשה . מומלץ ביותר 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה עד 5 ימי אספקה* במשלוח רגיל ועד 3 ימי אספקה* במשלוח מהיר, בהתאם למדיניות המשלוח לבית הלקוח ו/או לנקודת איסוף.
  ליישובים מרוחקים ו/או יישובים מעבר לקו הירוק יתכנו עיכובים וזמן מסירה של עד 7 ימי עסקים.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה ניתן לבטל עסקה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מבניהם. החזרת המוצר תעשה בתנאי החוק להגנת הצרכן, המפורט בסע' 4.3 4.1 הגולש/ת יכולים לבצע ביטול עסקה בהתאם ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). 4.2 לא ניתן להחזיר מוצר אשר נפתח ו/או בוצעו בו התאמה אישית ללקוח. 4.3 ביטול עסקה יעשה באמצעות פנייה אלינו בכתב באימייל המפורסם באתר. בהתאם לחוק במקרה של ביטול עסקה, כספו של הצרכן/נית יושב לו/ה תוך 14 יום מקבלת הודעת הביטול והחזרת המוצר למשרדי החברה, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם ובקיזוז עלות המשלוח ללקוח/ה. המוצר יוחזר אלינו ע"ח הצרכן. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן/ית בשל ירידה בערך המוצר/המארז. 4.4 לאחר קבלת הודעה בדבר ביטול עסקה כאמור לעיל, אנו נחזיר ללקוח/ה את החלק ממחיר העסקה אשר שולמה באתר www.barilee.co.il. בהתאם למקובל באמצעות אמצעי התשלום אשר דרכו בוצעה הרכישה באתר, אם תבחרו דרך אחרת להחזרת תשלום זה היא תהא ע"פ החלטתנו הבלעדית. 5 . ביטול עסקה מצד בריא-לי. 5.1 במידה ונפלה טעות קולמוס חריגה וגלויה על פניה, בין אם במחיר ו/או בין אם בתיאור המוצר. 5.2 במקרה של תקלת תקשורת או בכל תקלה אחרת אשר גרמה לאי ביצוע הזמנה באופן תקין גם אם על פניו נראה לגולש/ת כי אכן בוצע עסקה. 5.3 במקרה של כוח עליון, מלחמה, פעולת טרור או איבה המונעים אי אספקת המוצר . 5.4 במקרה שהתגלה כי הלקוח/ה ביצעו פעולה שלא בתמים או שכן בתמים ואינה נחשבת לפעולה חוקית של הלקוח/ה או נציג/ה מטעמו/ה.

בטא אלנין הוא תוסף משפר ביצועים ספורטיביים (ארגוגני) יעיל לשיפור ביצועים אנאירוביים לקטיים, אשר בהם נוצרת חומצת חלב. תוסף זה נחשב כבטוח וחוקי לשימוש לפי הארגון העולמי למניעת סימום בספורט (WADA) ורלוונטי בעיקר למאמצים באורך קצר\בינוני – ככלל אצבע, פעילויות רציפות הנעות בין 40 שניות לכ-4 דקות כמו ריצות 400-1500 מ’, כדורסל, כדורגל, קרוספיט וכדומה.

בטא אלנין הינה נגזרת של חומצה אמינית לא חיונית (שהגוף אינו חייב לקבל מהמזון, אלא יכול לייצור בעצמו) המצויה בגופנו באופן טבעי. בנוסף, ניתן למצוא את הבטא אלנין במזונות כמו בשר בקר, עוף והודו, אך קשה מאוד עד בלתי אפשרי לצרוך את הכמויות הנדרשות ממנה לטובת שיפור ביצועים משמעותי מאוכל בלבד וללא שימוש בתוסף חיצוני. לאחר צריכתו, בטא אלנין יתקשר לחומצה אמינית אחרת (היסטדין) ובכך יווצר חומר חדש הנקרא קרנוזין. בעצם, בטא אלנין מאפשר יצירת קרנוזין.

 

x

#{title}

#{text}

#{price}