בטא אלנין | PowerTech

SPTWGTK7NH
 • 110.00
  140.00
 • אפשרויות:
  בחירת הטבות
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
בטא אלנין טהור מבית פאוורטק תוסף קדם האימון בטא אלנין הינו משפר ביצועים יעיל ביותר, המשפר באופן ניכר ביצועים אנאירוביים ופיתוח גוף. מיוצר מ100% בטא אלנין טהור. 
המוצר בעל כשרות בד”ץ

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה עד 5 ימי אספקה* במשלוח רגיל ועד 3 ימי אספקה* במשלוח מהיר, בהתאם למדיניות המשלוח לבית הלקוח ו/או לנקודת איסוף.
  ליישובים מרוחקים ו/או יישובים מעבר לקו הירוק יתכנו עיכובים וזמן מסירה של עד 7 ימי עסקים.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה ניתן לבטל עסקה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מבניהם. החזרת המוצר תעשה בתנאי החוק להגנת הצרכן, המפורט בסע' 4.3 4.1 הגולש/ת יכולים לבצע ביטול עסקה בהתאם ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). 4.2 לא ניתן להחזיר מוצר אשר נפתח ו/או בוצעו בו התאמה אישית ללקוח. 4.3 ביטול עסקה יעשה באמצעות פנייה אלינו בכתב באימייל המפורסם באתר. בהתאם לחוק במקרה של ביטול עסקה, כספו של הצרכן/נית יושב לו/ה תוך 14 יום מקבלת הודעת הביטול והחזרת המוצר למשרדי החברה, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם ובקיזוז עלות המשלוח ללקוח/ה. המוצר יוחזר אלינו ע"ח הצרכן. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן/ית בשל ירידה בערך המוצר/המארז. 4.4 לאחר קבלת הודעה בדבר ביטול עסקה כאמור לעיל, אנו נחזיר ללקוח/ה את החלק ממחיר העסקה אשר שולמה באתר www.barilee.co.il. בהתאם למקובל באמצעות אמצעי התשלום אשר דרכו בוצעה הרכישה באתר, אם תבחרו דרך אחרת להחזרת תשלום זה היא תהא ע"פ החלטתנו הבלעדית. 5 . ביטול עסקה מצד בריא-לי. 5.1 במידה ונפלה טעות קולמוס חריגה וגלויה על פניה, בין אם במחיר ו/או בין אם בתיאור המוצר. 5.2 במקרה של תקלת תקשורת או בכל תקלה אחרת אשר גרמה לאי ביצוע הזמנה באופן תקין גם אם על פניו נראה לגולש/ת כי אכן בוצע עסקה. 5.3 במקרה של כוח עליון, מלחמה, פעולת טרור או איבה המונעים אי אספקת המוצר . 5.4 במקרה שהתגלה כי הלקוח/ה ביצעו פעולה שלא בתמים או שכן בתמים ואינה נחשבת לפעולה חוקית של הלקוח/ה או נציג/ה מטעמו/ה.

בטא אלנין בד”ץ מבית פאוורטק מתפקדת כמעין מבודד ההשפעה של חומצת החלב בשרירי השלד, ותורמת לשיפור ביצועים, בייחוד בפעילויות שמסתמכות בעיקר על חילוף חומרים אנאירובי (כמו מאמץ מקסימלי (ME) הנמשך 30-60 שניות). לפחות מחקר אחד מצא שבטא-אלנין משפרים את קצב העלאת משקלי העבודה. האתלטים העוסקים בפעילות ספורט מגוונת, והמעוניינים להעלות משקל גוף. צריכת תוסף בטא אלאנין מספקת עיכוב תשישות השרירים ותגרום לעלייה באיכות ובעצימות האימון. אתלטים אשר צרכו תוסף בטא- אלנין הדגימו יכולות משופרות במספר החזרות באימונים לעומת אתלטים שלא צרכו את התוסף. רמות גבוהות של קרנוזין בשריר מאפשרות לו להתכווץ למשך זמן ארוך יותר ובעוצמה גבוהה יותר, מה שמבטא עלייה חדה בכוח השרירים. מחקרים רבים מצאו כי שימוש בבטא אלאנין יוכלים לסייע בשיפור קצב העלאת משקלי האימון.
כמות במנת הגשה 500 מ"ג בטא אלנין

הוראות שימוש:
להכניס 2 כפיות מדידה שטוחות ( סה"כ 500 מ"ג ) של אבקה ב - 150 מ"ל מים או מיץ , לערבב היטב היטב עד להמסה מלאה ולשתות פעם אחת ביום 
אנרגיה בכל מנת הגשה : פחות מ - 10 קלוריות 

 

x

#{title}

#{text}

#{price}