גיינר 3.5 ק"ג מבית universal

ZUKBWIEJ0T
 • 319.00
  360.00
 • אפשרויות:
  טעם מבוקש
  בחירת הטבות
אזל המלאי

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה עד 5 ימי אספקה* במשלוח רגיל ועד 3 ימי אספקה* במשלוח מהיר, בהתאם למדיניות המשלוח לבית הלקוח ו/או לנקודת איסוף.
  ליישובים מרוחקים ו/או יישובים מעבר לקו הירוק יתכנו עיכובים וזמן מסירה של עד 7 ימי עסקים.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה ניתן לבטל עסקה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מבניהם. החזרת המוצר תעשה בתנאי החוק להגנת הצרכן, המפורט בסע' 4.3 4.1 הגולש/ת יכולים לבצע ביטול עסקה בהתאם ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). 4.2 לא ניתן להחזיר מוצר אשר נפתח ו/או בוצעו בו התאמה אישית ללקוח. 4.3 ביטול עסקה יעשה באמצעות פנייה אלינו בכתב באימייל המפורסם באתר. בהתאם לחוק במקרה של ביטול עסקה, כספו של הצרכן/נית יושב לו/ה תוך 14 יום מקבלת הודעת הביטול והחזרת המוצר למשרדי החברה, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם ובקיזוז עלות המשלוח ללקוח/ה. המוצר יוחזר אלינו ע"ח הצרכן. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן/ית בשל ירידה בערך המוצר/המארז. 4.4 לאחר קבלת הודעה בדבר ביטול עסקה כאמור לעיל, אנו נחזיר ללקוח/ה את החלק ממחיר העסקה אשר שולמה באתר www.barilee.co.il. בהתאם למקובל באמצעות אמצעי התשלום אשר דרכו בוצעה הרכישה באתר, אם תבחרו דרך אחרת להחזרת תשלום זה היא תהא ע"פ החלטתנו הבלעדית. 5 . ביטול עסקה מצד בריא-לי. 5.1 במידה ונפלה טעות קולמוס חריגה וגלויה על פניה, בין אם במחיר ו/או בין אם בתיאור המוצר. 5.2 במקרה של תקלת תקשורת או בכל תקלה אחרת אשר גרמה לאי ביצוע הזמנה באופן תקין גם אם על פניו נראה לגולש/ת כי אכן בוצע עסקה. 5.3 במקרה של כוח עליון, מלחמה, פעולת טרור או איבה המונעים אי אספקת המוצר . 5.4 במקרה שהתגלה כי הלקוח/ה ביצעו פעולה שלא בתמים או שכן בתמים ואינה נחשבת לפעולה חוקית של הלקוח/ה או נציג/ה מטעמו/ה.

וניברסל גיינר לעלייה במסת שריר ללא תוספת שומנים מיותרים

קיימים בשוק תוספי המזון הרבה סוגי גיינר איכותיים רבים והמגוון הוא אכן עצום ולכן ההתלבטות לא פשוטה. הבעיה נמצאת כאשר אנו בוחרים באבקות וגיינרים שאינם מספקים לנו יחס אופטימלי בין חלבון לפחמימה. יוניברסל גיינר ריאל גיינס פותח במיוחד עבור ספורטאים ואנשים שמחפשים יחס מושלם בין חלבון לפחמימה בכדי להנות מכל היתרונות שגיינר מספק לגוף. צריכה של יוניברסל מאפשרת לנו מצד אחד להנות מיחס אופטימלי בין חלבון לפחמימה ומצד שני לשמור על איזון קלורי לאורך היום.

 

יוניברסל גיינר ריאל גיינס – יתרונות

 • מסייעת לעלייה במסת שריר רזה במהירות מבלי להוסיף שומנים מיותרים.
 • מנת הגשה של יוניברסל גיינר מספקת לנו 52 גרם חלבון נקי ו-87 גרם פחמימות ומתוכן רק 6 גרם סוכרים ושומנים.
 • מכילה חומצות שומן איכותיות המסייעות לספיגת הסוכרים וכך מחדשת את מאגרי האנרגיה לאחר אימון אינטנסיבי.
 • בכל מנת הגשה של יוניברסל גיינר תקבלו 11 גרם של חומצות אמינו מסוג BCAAהמסייעות לבלימת תהליכים קטבוליים ומעודדות תהליכים אנאבוליים.

השילוב בין אימוני כוח לצריכה נכונה של חלבונים ופחמימות

צריכה של יוניברסל ריאל גיינס גיינר בסוף אימון כוח מסייעת לגוף לקבל יחס מאוזן של חלבונים מול פחמימה. אותו שילוב מעצים את האפקט האנבולי זאת משום שקיימת הגברה בשחרור האינסולין בגוף. הגברה זו יעילה לתהליך סנתוז החלבונים ותומכת בחיזוק הכוח השרירי.

 

שילוב של חלבונים באותו גיינר נמצאו יעילים ואפקטיביים יותר לעלייה בכוח

יוניברסל גיינר ריאל גיינס משלבת סוגים שונים של חלבונים ביניהם חלבוני מי גבינה איזולט וחלבוני קזיאין שמגיע מהחלב. חלבון מי הגבינה נספג בקלות ובמהירות מה שמאפשר להזרים לדם חומצות אמינו באופן מיידי. הזרמה זו תורמת לעצירת תהליכים קטבוליים הפוגעים ברקמות, בתאים ובשרירים ועלולים להוביל לדלדול עצמות. יחד עם זאת, חלבון הקזאין נספג באופן איטי מה שמבטיח אספקה של חלבונים לאורך זמן. שילוב זה מאזן בין תהליך התאוששות איכותי, תהליכי בנייה אופטימליים והעלאת הכוח השרירי.

x

#{title}

#{text}

#{price}